suma: 0,00 zł do kasy
Jak znaleźć toner lub tusz?

Mamy kilka możliwości odnalezienia pasującego materiału do Twojego urządzenia, po numerze OEM lub po modelu drukarki. Poniżej opis jak to prawidłowo wykonać.

 

1. Po numerze OEM

Aby znaleźć toner lub tusz do Twojej drukarki spisz jego numer OEM, czyli oryginalny numer produktu używany przez prodecenta drukarki, w naszej wyszukiwarce. Możesz to zrobić z każdego dowolnego miejsca strony. Na przykład: kolorowy tusz HP 650 ma numer OEM CZ102AE - ten numer możesz znaleźć na opakowaniu lub na samym produkcje. lub toner HP 12a - ma numer OEM Q2612a. Po prawidłowym wpisaniu numeru OEM odnajdziesz wszystkie pasujące produkty, oryginalne, zamienniki oraz komponenty do regeneracji i produkcji - te również oferujemy.

 

2. Po modelu drukarki

Możesz także znaleźć pasujący do twojej drukarki toner lub tusz, wpisując w wyszukiwarkę model drukarki. Nie jest to jednak najdoskonalsza metoda, zdarza się że taki sam model lub podobny może być kompatybilny z innymi materiałami. Również sposób wpisania modelu może być kluczowy, wyszukiwarka wyszukuje modele po nazwie jakiej użył dany producent tonera czy tuszu. Dla przykładu: drukarka HP LaserJet P2015dn, ten ostatni to model urządzenia "p2015dn", producenci drukarek najczęściej używają przedrostków lub końcowych liter do oznaczania wersji modelu (w - Wi-Fi, d- duplex, n- karta sieciowa, mfp - urządzenie wielofunkcyjne), spróbuj wpisać p2015dn, jeżeli w ten sposób nasza strona nie odnajdzie wszystkich zamienników spróbuj wyszukać p2015 lub "p 2015".

 

3. Sprawdź czy wybrany przez Ciebie toner lub tusz na pewno pasuje do Twojej drukarki.

Przed złożeniem zamówienia, sprawdź czy na pewno wybrany przez Ciebie materiał będzie pasował do Twojego urządzenia. W opisie każdego produktu jest wypisana lista kompatybilności danego produktu, zobacz czy w tej liście znajduje się woje urządzenie. 

 

4. Jeżeli nie możesz sobie poradzić

Nie możesz odnaleźć materiałów do Twojego urządzenia? A może nie jesteś pewny lub pewna czy dany produkt jest kompatybilny? Posiadamy w swojej ofercie bardzo dużo materiałów eksploatacyjnych do drukarek, na pewno posiadamy je także do Twojego urządzenia, jednak mnogość i zawiłość oznaczeń może wprowadzać w błąd.  Możesz złożyć szybkie pytanie poprzez chat na stronie, zadzwonić na nasz numer lub wysłać maila z pytaniem. Odpowiadamy bardzo szybko

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl