Opcje przeglądania
Cena
  • od
    do
Wysyłamy:

Opinie o nas:

Zobacz nasze opinie na:

Digitus Patch cord światłowodowy FO MM 50/125 OM2 LC-LC 1m
Patch cord optyczny DIGITUS, LC/LC duplex, 1mEAN: 4016032310709Gwarancja: gwarancja zewnętrzna 24 miesiąceKod dostawcy: DK-2533-01Rodzaj: KabelZastosowanie: ŚwiatłowódDługość przewodu: 1 mZłącza #1: LCZłącza #2: LCKolor: PomarańczowyRodzaj światłowodu: Multi-modeTransmisja: DuplexWymiary: - Średnica włókna: 50/125µ- Średnica kabla 3mmPozostałe parametry: - Kabel wielomodowy, duplex- Klasa włókna: OM2- Powłoka: LSOH- Złącze z ceramiczną ferulą- Pojedynczo pakowane, załączony raport z testów- Typ kabla: I-VH 2G50/125µ.
Digitus Patch cord światłowodowy FO MM 50/125 OM2 LC-LC 1m
Producent: Digitus
Cena: 28,99 zł (netto: 23,57 zł )
szt
zobacz więcej
Digitus Patch cord światłowodowy FO MM 50/125 OM2 LC-LC dplx 3m
Patch cord optyczny DIGITUS, LC/LC duplex, 3mEAN: 4016032249047Gwarancja: gwarancja zewnętrzna 24 miesiąceKod dostawcy: DK-2533-03Rodzaj: KabelZastosowanie: ŚwiatłowódDługość przewodu: 3 mZłącza #1: LCZłącza #2: LCKolor: PomarańczowyRodzaj światłowodu: Multi-modeTransmisja: DuplexWymiary: - Średnica włókna: 50/125µ- Średnica kabla 3mm Pozostałe parametry: - Klasa włókna: OM2- Powłoka: LSOH- Złącze z ceramiczną ferulą- Pojedynczo pakowane, załączony raport z testów- Typ kabla: I-VH 2G50/125µ.
Digitus Patch cord światłowodowy FO MM 50/125 OM2 LC-LC dplx 3m
Producent: Digitus
Cena: 34,99 zł (netto: 28,45 zł )
szt
zobacz więcej
Digitus Patch cord światłowodowy FO MM 50/125 OM2 LC-SC 1m
Patch cord optyczny DIGITUS, LC/SC duplex, 1mEAN: 4016032302032Gwarancja: gwarancja zewnętrzna 24 miesiąceKod dostawcy: DK-2532-01Rodzaj: KabelZastosowanie: ŚwiatłowódDługość przewodu: 1 mZłącza #1: LCZłącza #2: SCKolor: SzaryRodzaj światłowodu: Multi-modeTransmisja: DuplexWymiary: - Średnica kabla 3mm- Średnica włókna: 50/125µPozostałe parametry: - Kabel wielomodowy, duplex- Klasa włókna: OM2- Powłoka: LSOH- Złącze z ceramiczną ferulą- Pojedynczo pakowane, załączony raport z testów- Typ kabla: I-VH 2G50/125µ.
Digitus Patch cord światłowodowy FO MM 50/125 OM2 LC-SC 1m
Producent: Digitus
Cena: 32,99 zł (netto: 26,82 zł )
szt
zobacz więcej
Qoltec Patchcord światłowodowy LC-LC | Multimode | 50/125U | OM2 | Duplex | 2m
Patchcord światłowodowy LC-LC | Multimode | 50/125U | OM2 | Duplex | 2m Posiada zastosowanie w: Transmisjach danych (audio, video) Budowie sieci pasywnej Rozwiązaniach CATV Punktach dystrybucyjnych i węzłowych Sieciach: LAN, MAN, WAN Systemach: WDM, FTTx EAN: 5901878504612Gwarancja: 24 miesiąceKod dostawcy: 50461Rodzaj: KabelZastosowanie: ŚwiatłowódDługość przewodu: 2 mZłącza #1: LCZłącza #2: LCRodzaj światłowodu: Multi-modeTransmisja: DuplexKolor: SzaryPozostałe parametry: Standard: Duplex 50/125U Opakowanie: Polybag.
Qoltec Patchcord światłowodowy LC-LC | Multimode | 50/125U | OM2 | Duplex | 2m
Producent: Qoltec
Cena: 38,99 zł (netto: 31,70 zł )
szt
zobacz więcej
Qoltec Patchcord światłowodowy LC/UPC-LC/UPC | MM | 50/125 | OM2 | 5m
EAN: 5901878540252Gwarancja: 24 miesiąceKod dostawcy: 54025Rodzaj: KabelZastosowanie: ŚwiatłowódDługość przewodu: 5 mZłącza #1: LCZłącza #2: LCRodzaj światłowodu: Multi-modeTransmisja: DuplexPromień gięcia (min.): 125 μmWymiary: Średnica kabla: 3.
Qoltec Patchcord światłowodowy LC/UPC-LC/UPC | MM | 50/125 | OM2 | 5m
Producent: Qoltec
Cena: 42,99 zł (netto: 34,95 zł )
szt
zobacz więcej
Qoltec Patchcord światłowodowy LC/UPC-LC/UPC | MM | 50/125 | OM3 | 1m
EAN: 5901878540757Gwarancja: 24 miesiąceKod dostawcy: 54075Rodzaj: KabelZastosowanie: ŚwiatłowódDługość przewodu: 1 mZłącza #1: LCZłącza #2: LCRodzaj światłowodu: Multi-modeTransmisja: DuplexWymiary: Średnica kabla: 3.0 mmKolor: TurkusowyPozostałe parametry: - Łatwa instalacja i obsługa światłowodu, duża prędkość transmisji danych- LSZH - zewnętrzna niepalna powłoka kabla, która podczas pożaru nie wydziela szkodliwych gazów- Standard włókna: OM3- Typ włókna: 50/125- Powłoka LSZH- Tłumienność:.
Qoltec Patchcord światłowodowy LC/UPC-LC/UPC | MM | 50/125 | OM3 | 1m
Producent: Qoltec
Cena: 33,99 zł (netto: 27,63 zł )
szt
zobacz więcej
Qoltec Patchcord światłowodowy LC/UPC-LC/UPC | MM | 50/125 | OM3 | 3m
EAN: 5901878540771Gwarancja: 24 miesiąceKod dostawcy: 54077Rodzaj: KabelZastosowanie: ŚwiatłowódDługość przewodu: 3 mZłącza #1: LCZłącza #2: LCRodzaj światłowodu: Multi-modeTransmisja: DuplexWymiary: Średnica kabla: 3.0 mmKolor: TurkusowyPozostałe parametry: - Łatwa instalacja i obsługa światłowodu, duża prędkość transmisji danych- LSZH - zewnętrzna niepalna powłoka kabla, która podczas pożaru nie wydziela szkodliwych gazów- Standard włókna: OM3- Typ włókna: 50/125- Powłoka LSZH- Tłumienność:.
Qoltec Patchcord światłowodowy LC/UPC-LC/UPC | MM | 50/125 | OM3 | 3m
Producent: Qoltec
Cena: 43,99 zł (netto: 35,76 zł )
szt
zobacz więcej
Qoltec Patchcord światłowodowy LC/UPC-SC/UPC | MultiMode | 50/125 | OM4 | 1m
Patchcord światłowodowy LC/UPC - SC/UPC | Multimode | 50/125 | OM4 | Duplex | 1mPatchcord światłowodowy znajduje zastosowanie w sieciach takich jak LAN, WAN, CCTV oraz telefonicznych, np. w biurze, domu lub przemyśle.
Qoltec Patchcord światłowodowy LC/UPC-SC/UPC | MultiMode | 50/125 | OM4 | 1m
Producent: Qoltec
Cena: 39,99 zł (netto: 32,51 zł )
szt
zobacz więcej
Qoltec Patchcord światłowodowy SC/UPC-LC/UPC | SM | 9/125 | G652D | 1m
EAN: 5901878540313Gwarancja: 24 miesiąceKod dostawcy: 54031Rodzaj: KabelZastosowanie: ŚwiatłowódDługość przewodu: 1 mZłącza #1: SCZłącza #2: LCRodzaj światłowodu: Single-modeTransmisja: DuplexPromień gięcia (min.): 125 μmWymiary: Średnica kabla: 3.
Qoltec Patchcord światłowodowy SC/UPC-LC/UPC | SM | 9/125 | G652D | 1m
Producent: Qoltec
Cena: 32,99 zł (netto: 26,82 zł )
szt
zobacz więcej
Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
Waluty
Darmowa dostawa
Darmowa dostawa (Dostawa na terenie miasta Wrocław) już od 200,00 zł.
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium