suma: 0,00 zł do kasy
Opcje przeglądania
Cena
  • od do
Promocja
Digitus Patch cord światłowodowy FO MM 50/125 OM2 LC-LC 1m Digitus Patch cord światłowodowy FO MM 50/125 OM2 LC-LC 1m
Producent: Digitus
Cena: 29,99 zł (netto: 24,38 zł)
szt
zobacz więcej
Qoltec Patchcord światłowodowy LC/UPC-LC/UPC | MM | 50/125 | OM3 | 15m Qoltec Patchcord światłowodowy LC/UPC-LC/UPC | MM | 50/125 | OM3 | 15m
EAN: 5901878540818Gwarancja: 24 miesiąceKod dostawcy: 54081Rodzaj: KabelZastosowanie: ŚwiatłowódDługość przewodu: 15 mZłącza #1: LCZłącza #2: LCRodzaj światłowodu: Multi-modeTransmisja: DuplexWymiary: Średnica kabla: 3.0 mmKolor: SzaryPozostałe parametry: - Łatwa instalacja i obsługa światłowodu, duża prędkość transmisji danych- LSZH - zewnętrzna niepalna powłoka kabla, która podczas pożaru nie wydziela szkodliwych gazów- Standard włókna: OM3- Typ włókna: 50/125- Powłoka LSZH- Tłumienność:.
Producent: Qoltec
Cena: 55,99 zł (netto: 45,52 zł)
szt
zobacz więcej
  • nowość
Qoltec Patchcord światłowodowy LC/UPC-LC/UPC | MM | 50/125 | OM3 | 15m Qoltec Patchcord światłowodowy LC/UPC-LC/UPC | MM | 50/125 | OM3 | 15m
EAN: 5901878540818Gwarancja: 24 miesiąceKod dostawcy: 54081Rodzaj: KabelZastosowanie: ŚwiatłowódDługość przewodu: 15 mZłącza #1: LCZłącza #2: LCRodzaj światłowodu: Multi-modeTransmisja: DuplexWymiary: Średnica kabla: 3.0 mmKolor: SzaryPozostałe parametry: - Łatwa instalacja i obsługa światłowodu, duża prędkość transmisji danych- LSZH - zewnętrzna niepalna powłoka kabla, która podczas pożaru nie wydziela szkodliwych gazów- Standard włókna: OM3- Typ włókna: 50/125- Powłoka LSZH- Tłumienność:.
Producent: Qoltec
Cena: 55,99 zł (netto: 45,52 zł)
szt
zobacz więcej
  • nowość
Qoltec Patchcord światłowodowy LC/UPC-LC/UPC | MM | 50/125 | OM3 | 5m Qoltec Patchcord światłowodowy LC/UPC-LC/UPC | MM | 50/125 | OM3 | 5m
EAN: 5901878540788Gwarancja: 24 miesiąceKod dostawcy: 54078Rodzaj: KabelZastosowanie: ŚwiatłowódDługość przewodu: 5 mZłącza #1: LCZłącza #2: LCRodzaj światłowodu: Multi-modeTransmisja: DuplexWymiary: Średnica kabla: 3.0 mmKolor: SzaryPozostałe parametry: - Łatwa instalacja i obsługa światłowodu, duża prędkość transmisji danych- LSZH - zewnętrzna niepalna powłoka kabla, która podczas pożaru nie wydziela szkodliwych gazów- Standard włókna: OM3- Typ włókna: 50/125- Powłoka LSZH- Tłumienność:.
Producent: Qoltec
Cena: 34,99 zł (netto: 28,45 zł)
szt
zobacz więcej
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium