suma: 0,00 zł do kasy
Digitus Kabel teleinformatyczny, instalacyjny, U/UTP kat.6, drut, miedziany, PVC, 305m, fioletowy Digitus Kabel teleinformatyczny, instalacyjny, U/UTP kat.6, drut, miedziany, PVC, 305m, fioletowy
Kabel instalacyjny U/UTP (kabel ekranowany typu skrętka, 4-parowy) przeznaczony jest do wykonywania instalacji wewnętrznych poziomych i pionowych w sieciach teleinformatycznych. Powłoka zewnętrzna kabla wykonana jest z polichlorku winylu (PVC); Kable spełniają wymagania kategorii 6; Kabel nieżelowany zbudowany z 8 izolowanych przewodników skręconych w 4 pary; Średnica kabla wynosi 6.
Producent: Digitus
Cena: 565,99 zł (netto: 460,15 zł)
szt
zobacz więcej
Digitus Patch cord światłowodowy FO MM 50/125 OM2 LC-LC 1m Digitus Patch cord światłowodowy FO MM 50/125 OM2 LC-LC 1m
Producent: Digitus
Cena: 29,99 zł (netto: 24,38 zł)
szt
zobacz więcej
Gembird Kabel spiralny tel RJ10/4P4C/2m/Czarny Gembird Kabel spiralny tel RJ10/4P4C/2m/Czarny
Producent: GEMBIRD
Cena: 5,99 zł (netto: 4,87 zł)
szt
zobacz więcej
Gembird Kabel telefoniczny 4zyły biały 100m rolka linka Gembird Kabel telefoniczny 4zyły biały 100m rolka linka
Producent: GEMBIRD
Cena: 44,99 zł (netto: 36,58 zł)
szt
zobacz więcej
Gembird Kabel telefoniczny 4zyły czarny 100m rolka linka Gembird Kabel telefoniczny 4zyły czarny 100m rolka linka
Producent: GEMBIRD
Cena: 44,99 zł (netto: 36,58 zł)
szt
zobacz więcej
Jabra QD Cord to RJ10 straight 0,5m Jabra QD Cord to RJ10 straight 0,5m
Przewód do podłączania zestawu słuchawkowego Jabra Quick Disconnect do telefonów ze złączem modułowym (RJ).EAN: 5706991001754Gwarancja: gwarancja zewnętrzna 24 miesiąceKod dostawcy: 8800-00-37Długość przewodu: 50 cmRodzaj: KabelZastosowanie: TelefonicznyZłącza #1: Szybkozłączka QDZłącza #2: RJ10 MęskaKolor: Czarny.
Producent: Jabra
Cena: 76,99 zł (netto: 62,59 zł)
szt
zobacz więcej
Qoltec Patchcord światłowodowy LC/UPC - LC/UPC | Multimode | 50/125 | OM4 | Duplex | 2m Qoltec Patchcord światłowodowy LC/UPC - LC/UPC | Multimode | 50/125 | OM4 | Duplex | 2m
Patchcord światłowodowy LC/UPC - LC/UPC | Multimode | 50/125 | OM4 | Duplex | 2mPatchcord światłowodowy znajduje zastosowanie w sieciach takich jak LAN, WAN, CCTV oraz telefonicznych, np. w biurze, domu lub przemyśle.
Producent: Qoltec
Cena: 41,99 zł (netto: 34,14 zł)
szt
zobacz więcej
Qoltec Patchcord światłowodowy LC/UPC-LC/UPC | MM | 50/125 | OM3 | 15m Qoltec Patchcord światłowodowy LC/UPC-LC/UPC | MM | 50/125 | OM3 | 15m
EAN: 5901878540818Gwarancja: 24 miesiąceKod dostawcy: 54081Rodzaj: KabelZastosowanie: ŚwiatłowódDługość przewodu: 15 mZłącza #1: LCZłącza #2: LCRodzaj światłowodu: Multi-modeTransmisja: DuplexWymiary: Średnica kabla: 3.0 mmKolor: SzaryPozostałe parametry: - Łatwa instalacja i obsługa światłowodu, duża prędkość transmisji danych- LSZH - zewnętrzna niepalna powłoka kabla, która podczas pożaru nie wydziela szkodliwych gazów- Standard włókna: OM3- Typ włókna: 50/125- Powłoka LSZH- Tłumienność:.
Producent: Qoltec
Cena: 55,99 zł (netto: 45,52 zł)
szt
zobacz więcej
  • nowość
Qoltec Patchcord światłowodowy LC/UPC-LC/UPC | MM | 50/125 | OM3 | 15m Qoltec Patchcord światłowodowy LC/UPC-LC/UPC | MM | 50/125 | OM3 | 15m
EAN: 5901878540818Gwarancja: 24 miesiąceKod dostawcy: 54081Rodzaj: KabelZastosowanie: ŚwiatłowódDługość przewodu: 15 mZłącza #1: LCZłącza #2: LCRodzaj światłowodu: Multi-modeTransmisja: DuplexWymiary: Średnica kabla: 3.0 mmKolor: SzaryPozostałe parametry: - Łatwa instalacja i obsługa światłowodu, duża prędkość transmisji danych- LSZH - zewnętrzna niepalna powłoka kabla, która podczas pożaru nie wydziela szkodliwych gazów- Standard włókna: OM3- Typ włókna: 50/125- Powłoka LSZH- Tłumienność:.
Producent: Qoltec
Cena: 55,99 zł (netto: 45,52 zł)
szt
zobacz więcej
  • nowość
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium