suma: 0,00 zł do kasy
Digitus Kabel teleinformatyczny, instalacyjny, U/UTP kat.6, drut, miedziany, PVC, 305m, fioletowy Digitus Kabel teleinformatyczny, instalacyjny, U/UTP kat.6, drut, miedziany, PVC, 305m, fioletowy
Kabel instalacyjny U/UTP (kabel ekranowany typu skrętka, 4-parowy) przeznaczony jest do wykonywania instalacji wewnętrznych poziomych i pionowych w sieciach teleinformatycznych. Powłoka zewnętrzna kabla wykonana jest z polichlorku winylu (PVC); Kable spełniają wymagania kategorii 6; Kabel nieżelowany zbudowany z 8 izolowanych przewodników skręconych w 4 pary; Średnica kabla wynosi 6.
Producent: Digitus
Cena: 639,99 zł (netto: 520,32 zł)
szt
zobacz więcej
Digitus Patch cord światłowodowy FO LC-LC MM 50/125 OM3 duplex LSOH 2m Digitus Patch cord światłowodowy FO LC-LC MM 50/125 OM3 duplex LSOH 2m
Światłowodowy kabel krosowy DIGITUS, LC na LC OM3Najlepsza wydajność i jakość połączenia dla Twojej sieci. Kabel LSOH Duplex Wtyczka z tulejką ceramiczną Średnica kabla 3 mm Osłona: Jednokolorowa Średnica włókna: 50/125m Typ kabla: I-VH 2G50/125 Typ włókna: Wielomodowe Pakowane pojedynczo z protokołem pomiarów Opakowanie: Torebka foliowa DIGITUS EAN: 4016032248866Gwarancja: gwarancja zewnętrzna 24 miesiąceKod dostawcy: DK-2533-02/3Rodzaj: KabelZastosowanie: ŚwiatłowódDługość przewodu: 2 mZłącza #1: LC x 2Złącza #2: LC x 2Rodzaj światłowodu: Multi-modeTransmisja: DuplexKolor: Błękitny.
Producent: Digitus
Cena: 33,99 zł (netto: 27,63 zł)
szt
zobacz więcej
Digitus Patch cord światłowodowy FO LC-LC MM 50/125 OM3 duplex LSOH 3m Digitus Patch cord światłowodowy FO LC-LC MM 50/125 OM3 duplex LSOH 3m
Światłowodowy kabel krosowy DIGITUS, LC na LC OM3Najlepsza wydajność i jakość połączenia dla Twojej sieci. Kabel LSOH Duplex Wtyczka z tulejką ceramiczną Średnica kabla 3 mm Osłona: Jednokolorowa Średnica włókna: 50/125m Typ kabla: I-VH 2G50/125 Typ włókna: Wielomodowe Pakowane pojedynczo z protokołem pomiarów Opakowanie: Torebka foliowa DIGITUS EAN: 4016032248873Gwarancja: gwarancja zewnętrzna 24 miesiąceKod dostawcy: DK-2533-03/3Rodzaj: KabelZastosowanie: ŚwiatłowódDługość przewodu: 3 mZłącza #1: LC x 2Złącza #2: LC x 2Rodzaj światłowodu: Multi-modeTransmisja: DuplexKolor: Błękitny.
Producent: Digitus
Cena: 34,99 zł (netto: 28,45 zł)
szt
zobacz więcej
Digitus Patch cord światłowodowy FO LC-LC MM 50/125 OM3 duplex LSOH 5m Digitus Patch cord światłowodowy FO LC-LC MM 50/125 OM3 duplex LSOH 5m
Światłowodowy kabel krosowy DIGITUS, LC na LC OM3Najlepsza wydajność i jakość połączenia dla Twojej sieci. Kabel LSOH Duplex Wtyczka z tulejką ceramiczną Średnica kabla 3 mm Osłona: Jednokolorowa Średnica włókna: 50/125m Typ kabla: I-VH 2G50/125 Typ włókna: Wielomodowe Pakowane pojedynczo z protokołem pomiarów Opakowanie: Torebka foliowa DIGITUS EAN: 4016032248880Gwarancja: gwarancja zewnętrzna 24 miesiąceKod dostawcy: DK-2533-05/3Rodzaj: KabelZastosowanie: ŚwiatłowódDługość przewodu: 5 mZłącza #1: LC x 2Złącza #2: LC x 2Rodzaj światłowodu: Multi-modeTransmisja: DuplexKolor: Błękitny.
Producent: Digitus
Cena: 39,99 zł (netto: 32,51 zł)
szt
zobacz więcej
Digitus Patch cord światłowodowy FO MM 50/125 OM2 LC-LC 1m Digitus Patch cord światłowodowy FO MM 50/125 OM2 LC-LC 1m
Patch cord optyczny DIGITUS, LC/LC duplex, 1mEAN: 4016032310709Gwarancja: gwarancja zewnętrzna 24 miesiąceKod dostawcy: DK-2533-01Rodzaj: KabelZastosowanie: ŚwiatłowódDługość przewodu: 1 mZłącza #1: LCZłącza #2: LCKolor: PomarańczowyRodzaj światłowodu: Multi-modeTransmisja: DuplexWymiary: - Średnica włókna: 50/125µ- Średnica kabla 3mmPozostałe parametry: - Kabel wielomodowy, duplex- Klasa włókna: OM2- Powłoka: LSOH- Złącze z ceramiczną ferulą- Pojedynczo pakowane, załączony raport z testów- Typ kabla: I-VH 2G50/125µ.
Producent: Digitus
Cena: 28,99 zł (netto: 23,57 zł)
szt
zobacz więcej
Digitus Patchcord FO Singlemode 09/125 OS2 LC-LC duplex 3m Żółty Digitus Patchcord FO Singlemode 09/125 OS2 LC-LC duplex 3m Żółty
Światłowodowy kabel krosowy DIGITUS, LC na LCNajlepsza wydajność i jakość połączenia dla Twojej sieci. Kabel LSOH Duplex Wtyczka z tulejką ceramiczną Średnica kabla 3 mm Osłona: Jednokolorowa Średnica włókna: 9/125m Typ kabla: I-VH 2E9/125 Klasa włókna: OS2 Typ włókna: Jednomodowe Pakowane pojedynczo z protokołem pomiarów Opakowanie: Torebka foliowa DIGITUS EAN: 4016032248934Gwarancja: gwarancja zewnętrzna 24 miesiąceKod dostawcy: DK-2933-03Rodzaj: KabelZastosowanie: ŚwiatłowódDługość przewodu: 3 mZłącza #1: LC x 2Złącza #2: LCRodzaj światłowodu: Single-modeTransmisja: SimplexKolor: Żółty.
Producent: Digitus
Cena: 44,99 zł (netto: 36,58 zł)
szt
zobacz więcej
Gembird Kabel telefoniczny 4zyły biały 100m rolka linka Gembird Kabel telefoniczny 4zyły biały 100m rolka linka
Kabel telefoniczny 100M 4-ŻYLY PŁASKI (TC1000S).EAN: 8716309014328Gwarancja: 24 miesiąceKod dostawcy: TC1000S-100MRodzaj: KabelZastosowanie: TelefonicznyDługość przewodu: 100 mZłącza #1: BrakZłącza #2: BrakKategoria: Nie dotyczyKolor: Biały.
Producent: GEMBIRD
Cena: 34,99 zł (netto: 28,45 zł)
szt
zobacz więcej
Gembird Kabel telefoniczny 4zyły czarny 100m rolka linka Gembird Kabel telefoniczny 4zyły czarny 100m rolka linka
Kabel telefoniczny 100M 4-ŻYLY PŁASKI CZARNY (TC1000S).EAN: 8716309045599Gwarancja: 24 miesiąceKod dostawcy: TC1000S-100M-BRodzaj: KabelZastosowanie: TelefonicznyDługość przewodu: 100 mZłącza #1: BrakZłącza #2: BrakKolor: Czarny.
Producent: GEMBIRD
Cena: 34,99 zł (netto: 28,45 zł)
szt
zobacz więcej
Jabra Cord QD to RJ10 0,5m Jabra Cord QD to RJ10 0,5m
EAN: 5706991001655Kod dostawcy: 8800-00-01Długość przewodu: 0.5 mRodzaj: KabelZastosowanie: TelefonicznyZłącza #1: Szybkozłączka QDZłącza #2: RJ10 MęskaKolor: CzarnySzczegóły gwarancji: Elementy eksploatacyjne i akcesoria nie objęte gwarancjąGwarancja nie obejmuje elementów eksploatacyjnych o ograniczonej trwałości ani akcesoriów ulegających normalnemu zużyciu, chyba że okażą się wadliwe lub uszkodzone przy zakupie produktu.
Producent: Jabra
Cena: 76,99 zł (netto: 62,59 zł)
szt
zobacz więcej
Qoltec Patchcord światłowodowy LC/UPC-LC/UPC | MM | 50/125 | OM2 | 5m Qoltec Patchcord światłowodowy LC/UPC-LC/UPC | MM | 50/125 | OM2 | 5m
EAN: 5901878540252Gwarancja: 24 miesiąceKod dostawcy: 54025Rodzaj: KabelZastosowanie: ŚwiatłowódDługość przewodu: 5 mZłącza #1: LCZłącza #2: LCRodzaj światłowodu: Multi-modeTransmisja: DuplexPromień gięcia (min.): 125 μmWymiary: Średnica kabla: 3.
Producent: Qoltec
Cena: 42,99 zł (netto: 34,95 zł)
szt
zobacz więcej
Qoltec Patchcord światłowodowy LC/UPC-LC/UPC | MM | 50/125 | OM3 | 15m Qoltec Patchcord światłowodowy LC/UPC-LC/UPC | MM | 50/125 | OM3 | 15m
EAN: 5901878540818Gwarancja: 24 miesiąceKod dostawcy: 54081Rodzaj: KabelZastosowanie: ŚwiatłowódDługość przewodu: 15 mZłącza #1: LCZłącza #2: LCRodzaj światłowodu: Multi-modeTransmisja: DuplexWymiary: Średnica kabla: 3.0 mmKolor: SzaryPozostałe parametry: - Łatwa instalacja i obsługa światłowodu, duża prędkość transmisji danych- LSZH - zewnętrzna niepalna powłoka kabla, która podczas pożaru nie wydziela szkodliwych gazów- Standard włókna: OM3- Typ włókna: 50/125- Powłoka LSZH- Tłumienność:.
Producent: Qoltec
Cena: 53,99 zł (netto: 43,89 zł)
szt
zobacz więcej
Qoltec Patchcord światłowodowy LC/UPC-LC/UPC | MM | 50/125 | OM3 | 1m Qoltec Patchcord światłowodowy LC/UPC-LC/UPC | MM | 50/125 | OM3 | 1m
EAN: 5901878540757Gwarancja: 24 miesiąceKod dostawcy: 54075Rodzaj: KabelZastosowanie: ŚwiatłowódDługość przewodu: 1 mZłącza #1: LCZłącza #2: LCRodzaj światłowodu: Multi-modeTransmisja: DuplexWymiary: Średnica kabla: 3.0 mmKolor: TurkusowyPozostałe parametry: - Łatwa instalacja i obsługa światłowodu, duża prędkość transmisji danych- LSZH - zewnętrzna niepalna powłoka kabla, która podczas pożaru nie wydziela szkodliwych gazów- Standard włókna: OM3- Typ włókna: 50/125- Powłoka LSZH- Tłumienność:.
Producent: Qoltec
Cena: 31,99 zł (netto: 26,01 zł)
szt
zobacz więcej
Qoltec Patchcord światłowodowy LC/UPC-LC/UPC | MM | 50/125 | OM3 | 3m Qoltec Patchcord światłowodowy LC/UPC-LC/UPC | MM | 50/125 | OM3 | 3m
EAN: 5901878540771Gwarancja: 24 miesiąceKod dostawcy: 54077Rodzaj: KabelZastosowanie: ŚwiatłowódDługość przewodu: 3 mZłącza #1: LCZłącza #2: LCRodzaj światłowodu: Multi-modeTransmisja: DuplexWymiary: Średnica kabla: 3.0 mmKolor: TurkusowyPozostałe parametry: - Łatwa instalacja i obsługa światłowodu, duża prędkość transmisji danych- LSZH - zewnętrzna niepalna powłoka kabla, która podczas pożaru nie wydziela szkodliwych gazów- Standard włókna: OM3- Typ włókna: 50/125- Powłoka LSZH- Tłumienność:.
Producent: Qoltec
Cena: 40,99 zł (netto: 33,33 zł)
szt
zobacz więcej
Qoltec Patchcord światłowodowy SC/UPC-SC/UPC | MM | 50/125 | OM2 | 2m Qoltec Patchcord światłowodowy SC/UPC-SC/UPC | MM | 50/125 | OM2 | 2m
EAN: 5901878540115Gwarancja: 24 miesiąceKod dostawcy: 54011Rodzaj: KabelZastosowanie: ŚwiatłowódDługość przewodu: 2 mZłącza #1: SCZłącza #2: SCRodzaj światłowodu: Multi-modeTransmisja: DuplexPromień gięcia (min.): 125 μmWymiary: Średnica kabla: 3.
Producent: Qoltec
Cena: 31,99 zł (netto: 26,01 zł)
szt
zobacz więcej
Techly Kabel instalacyjny skrętka U/UTP Cat5e 4x2 linka CCA 100m szary Techly Kabel instalacyjny skrętka U/UTP Cat5e 4x2 linka CCA 100m szary
Kabel instalacyjny skrętka U/UTP Cat5e 4x2 linka CCA 100m szaryEAN: 8054529026067Gwarancja: gwarancja zewnętrzna 36 miesięcyKod dostawcy: 026067Długość przewodu: 100 mRodzaj: KabelZastosowanie: TelefonicznyKolor: Szary.
Producent: Techly
Cena: 129,99 zł (netto: 105,68 zł)
szt
zobacz więcej
UBIQUITI Kabel UniFi DAC 10GbE 1m UDC-1 UBIQUITI Kabel UniFi DAC 10GbE 1m UDC-1
Kabel UniFi DAC 10GbE 1m UDC-1EAN: 0817882020527Gwarancja: 12 miesięcyKod dostawcy: UDC-1Rodzaj: KabelZastosowanie: ŚwiatłowódDługość przewodu: 1 mZłącza #1: SFP+Złącza #2: SFP+Kolor: CzarnyInformacje o gwarancji: Gwarancja 12  miesięcy liczona od daty sprzedaży.
Producent: UBIQUITI
Cena: 96,99 zł (netto: 78,85 zł)
szt
zobacz więcej
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium