suma: 0,00 zł do kasy
Digitus Zasilacz/Adapter PoE 802.3af, max. 48V 15.4W Gigabit 10/100/1000Mbps, aktywny Digitus Zasilacz/Adapter PoE 802.3af, max. 48V 15.4W Gigabit 10/100/1000Mbps, aktywny
Zasilacz/Adapter PoE 802.3af, max.
Producent: Digitus
Cena: 104,99 zł (netto: 85,36 zł)
szt
zobacz więcej
Gembird POE Injector passive UTP 0.15m Gembird POE Injector passive UTP 0.15m
Adapter POE zasilanie po skrętce 0.15m- Adapter PoE służy do zasilania urządzeń aktywnych po skrętce UTP/FTP- Urządzenie typu Plug & Play nie wymaga instalacji i konfiguracji- Ten pasywny Adapter PoE jest idealnym rozwiązaniem zasilenia kamery kiedy w pobliżu nie ma źródła zasilania.
Producent: GEMBIRD
Cena: 25,99 zł (netto: 21,13 zł)
szt
zobacz więcej
Hewlett Packard Enterprise ARUBA 1G SFP LC LX 10km SMF XCVR     J4859D Hewlett Packard Enterprise ARUBA 1G SFP LC LX 10km SMF XCVR J4859D
1G SFP transceiver, LC LX 10km SMFEAN: 0190017245850Gwarancja: gwarancja zewnętrznaKod dostawcy: J4859DStandard: SFPZasięg: 10 kmMax. prędkość przesyłu: 1000 Mbit/s.
Cena: 807,99 zł (netto: 656,90 zł)
szt
zobacz więcej
Hewlett Packard Enterprise ARUBA 1G SFP LC SX 500m MMF XCVR     J4858D Hewlett Packard Enterprise ARUBA 1G SFP LC SX 500m MMF XCVR J4858D
1G SFP transceiver, LC SX 500m OM2 MMFEAN: 0190017245836Gwarancja: gwarancja zewnętrznaKod dostawcy: J4858DStandard: SFPZasięg: 500 mMax. prędkość przesyłu: 1000 Mbit/s.
Cena: 467,99 zł (netto: 380,48 zł)
szt
zobacz więcej
Hewlett Packard Enterprise Kabel X240 100G QSFP28 1m DAC JL271A Hewlett Packard Enterprise Kabel X240 100G QSFP28 1m DAC JL271A
Kabel miedziany HPE X240 100G QSFP28 do QSFP28 1m podłączany bezpośrednioEAN: 62820Gwarancja: gwarancja zewnętrzna 12 miesięcyKod dostawcy: JL271AStandard: QSFPPozostałe parametry: Długość: 1m Kolor: czarny.
Cena: 1 948,99 zł (netto: 1 584,54 zł)
szt
zobacz więcej
Intellinet Moduł Mini GBIC SFP LC Multimode 550m Intellinet Moduł Mini GBIC SFP LC Multimode 550m
- Przepustowość: 1000 Mb/s;- Jeden port światłowodowy 1000Base-SX wielomodowy LC duplex- Obsługiwane odległości: do 550 m (okablowanie 50/125 mikronów) lub 220 m (okanblowanie 62.5/125 mikronów);- Długość fali: 850 nm;- Wykonany w standarcie SFP (small form factor plugable);- Podłączanie typu "Hot Plug" (bez konieczności wyłączania przełącznika);- Do zastosowania między innymi z przełącznikami Intellinet Gigabit, modele 560801, 560818, 523929;- Zgodny ze specyfikacją SFP Transceiver MSA;EAN: 0766623545006Gwarancja: gwarancja zewnętrzna 36 miesięcyKod dostawcy: 545006Standard: SFPTyp / długość fali: 850 nmZasięg: 550 mRodzaj światłowodu: Single-modeAkcesoria w zestawie: Moduł Mini GBICPozostałe parametry: Media transmisyjne:- 1000Base-SX multi-mode 50/125 mikronów- 1000Base-SX multi-mode 62.
Producent: Intellinet
Cena: 155,99 zł (netto: 126,82 zł)
szt
zobacz więcej
Intellinet Moduł MiniGB IC/SFP 1000Base-T RJ45 Gigabit Intellinet Moduł MiniGB IC/SFP 1000Base-T RJ45 Gigabit
Zamień gniazdo modułu nadawczo-odbiorczego SFP w miedziany port Ethernet 10/100/1000 Mbps RJ45!EAN: 0766623523882Gwarancja: gwarancja zewnętrzna 36 miesięcyKod dostawcy: 523882Standard: SFPZasięg: 100 mRodzaj światłowodu: Single-modePozostałe parametry: Wymiary: 67 x 14 x 12 mm.
Producent: Intellinet
Cena: 199,99 zł (netto: 162,59 zł)
szt
zobacz więcej
Intellinet Moduł MiniGBIC/SFP 1000Base-LX (LC), jednomodowy 1310nm, 10km Intellinet Moduł MiniGBIC/SFP 1000Base-LX (LC), jednomodowy 1310nm, 10km
Nowa linia Intellinet Network Solutions Transceivery Small Form Factor Pluggable (SFP) zapewniają klientom połączenie wydajności i przystępnej ceny. Moduły mini-GBIC (Gigabit Interface Converter) znajdują się w metalowej obudowie, która zmniejsza zakłócenia elektromagnetyczne i zwiększa ich trwałość.
Producent: Intellinet
Cena: 129,99 zł (netto: 105,68 zł)
szt
zobacz więcej
Intellinet Zasilacz PoE / Patch panel 12-portowy, 19 cali Intellinet Zasilacz PoE / Patch panel 12-portowy, 19 cali
- Zasilanie poprzez Ethernet na 12 portach- Wysokość 1U- Mocowanie rackowe 19"- Prosta instalacja- Rozwiązanie obniżające koszty oraz zwiększające wydajność sieci- Kompatybilny z kategorią 5e- 24 Portowy Patch Panel 1U 19"- 12 portów wejściowych RJ45- 12 Portów wyjściowych RJ45 + zasilanie PoE- 120 watów mocy użytkowej- Do 30 watów na port- 12 portów PoE- UWAGA! - porty POE przeznaczone do współpracy wyłącznie z urządzeniamy obsługującymi POE- Metalowa konstrukcjaEAN: 0766623720342Gwarancja: gwarancja zewnętrzna 24 miesiąceKod dostawcy: 720342Akcesoria w zestawie: - Patch Panel PoE 1U- ZasilaczKolor: Czarny.
Producent: Intellinet
Cena: 753,99 zł (netto: 613,00 zł)
szt
zobacz więcej
Intellinet Zasilacz PoE 1P / 802.3 AF 2 Intellinet Zasilacz PoE 1P / 802.3 AF 2
- Umożliwia zasilanie poprzez kabel sieciowy skrętkę jednego urządzenia sieciowego PoE zgodnego z IEEE 802.3af- Idealny do zastosowań w miejscach bez dostępu zasilania sieciowego- Obsługa odległości do 100 m- Moc wyjściowa do 15,4 W- Urządzenie zgodne ze standardem IEEE 802.
Producent: Intellinet
Cena: 141,99 zł (netto: 115,44 zł)
szt
zobacz więcej
Intellinet Zasilacz PoE 1P / 802.3 AT / AF GIGA Intellinet Zasilacz PoE 1P / 802.3 AT / AF GIGA
- Umożliwia zasilanie poprzez sieć urządzenia POE Gigabit;- Moc wyjściowa do 30 W;- Współpraca z urządzeniami zgodnymi ze standardem IEEE 802.3af oraz 802.
Producent: Intellinet
Cena: 247,99 zł (netto: 201,62 zł)
szt
zobacz więcej
TP-LINK Moduł SFP SM321A-2 WDM Single 2km TP-LINK Moduł SFP SM321A-2 WDM Single 2km
TL-SM321A-2  Moduł dwukierunkowy SFP, WDM, 1000Base-BX Wykorzystanie najnowszego standardu 1000Base-BX Transmisja na dystansie do 2 km na jednomodowym kablu światłowodowym 9/125 m Zgodność z wymogami SFP-MSA Obsługa funkcji DDM Możliwość podłączania i odłączania urządzenia metodą Hot Swap\ Możliwości produktu Moduł TL-SM321A-2 TP-Link to urządzenie zaprojektowane zgodnie ze wszystkimi wymogami umowy SFP-MSA. Ten dwukierunkowy transceiver optyczny WDM wyposażony został w światłowodowe złącze LC i umożliwia transmisję danych na odległość 2 km poprzez jednomodowy kabel światłowodowy 9/125 m.
Producent: TP-Link
Cena: 69,99 zł (netto: 56,90 zł)
szt
zobacz więcej
TP-LINK Moduł SFP SM321B-2 WDM Single 2km TP-LINK Moduł SFP SM321B-2 WDM Single 2km
TL-SM321B-2  Moduł dwukierunkowy SFP, WDM, 1000Base-BX Wykorzystanie najnowszego standardu 1000Base-BX Transmisja na dystansie do 2 km na jednomodowym kablu światłowodowym 9/125 m Zgodność z wymogami SFP-MSA Obsługa funkcji DDM Możliwość podłączania i odłączania urządzenia metodą Hot Swap Możliwości produktu Moduł TL-SM321B-2 TP-Link to urządzenie zaprojektowane zgodnie ze wszystkimi wymogami umowy SFP-MSA. Ten dwukierunkowy transceiver optyczny WDM wyposażony został w światłowodowe złącze LC i umożliwia transmisję danych na odległość 2 km poprzez jednomodowy kabel światłowodowy 9/125 m.
Producent: TP-Link
Cena: 69,99 zł (netto: 56,90 zł)
szt
zobacz więcej
UBIQUITI Moduł RJ45-SFP+ UF-RJ45-10G UBIQUITI Moduł RJ45-SFP+ UF-RJ45-10G
UF-RJ45-10G Moduł UF-RJ45-10G umożliwia podłączenie miedzianych połączeń Ethernet RJ45 do istniejących portów SFP +EAN: 0817882025751Gwarancja: 12 miesięcyKod dostawcy: UF-RJ45-10GStandard: SFP+Zasięg: 100 mMax. prędkość przesyłu: 10 Gb/sIlość w opakowaniu: 1Informacje o gwarancji: Gwarancja 12 miesięcy liczona od daty sprzedaży.
Producent: UBIQUITI
Cena: 350,99 zł (netto: 285,36 zł)
szt
zobacz więcej
UBIQUITI Moduł SM 1G 2-pak UF-SM-1G-S UBIQUITI Moduł SM 1G 2-pak UF-SM-1G-S
Moduł SFP UF-SM-1G-S - 2 szt.EAN: 0810354025921Gwarancja: 12 miesięcyKod dostawcy: UF-SM-1G-SStandard: SFPTyp / długość fali: 1550 nmZasięg: 3 kmRodzaj światłowodu: Single-modeMax.
Producent: UBIQUITI
Cena: 126,99 zł (netto: 103,24 zł)
szt
zobacz więcej
UBIQUITI Moduły MM 10G 2-pak UF-MM-10G UBIQUITI Moduły MM 10G 2-pak UF-MM-10G
Moduł SFP+ UF-MM-10G - 2 szt.EAN: 0810354025914Gwarancja: 12 miesięcyKod dostawcy: UF-MM-10GStandard: SFP+Typ / długość fali: 850 nmZasięg: 300 mRodzaj światłowodu: Multi-modeMax.
Producent: UBIQUITI
Cena: 204,99 zł (netto: 166,66 zł)
szt
zobacz więcej
UBIQUITI Moduły MM 1G 2-pak UF-MM-1G UBIQUITI Moduły MM 1G 2-pak UF-MM-1G
Moduł SFP UF-MM-1G - 2 szt.EAN: 0810354025907Gwarancja: 12 miesięcyKod dostawcy: UF-MM-1GStandard: SFPTyp / długość fali: 850 nmZasięg: 550 mRodzaj światłowodu: Multi-modeMax.
Producent: UBIQUITI
Cena: 93,99 zł (netto: 76,41 zł)
szt
zobacz więcej
UBIQUITI Moduły SM 10G 2-pak UF-SM-10G UBIQUITI Moduły SM 10G 2-pak UF-SM-10G
Moduł SFP+ UF-SM-10G - 2 szt.EAN: 0810354025938Gwarancja: 12 miesięcyKod dostawcy: UF-SM-10GStandard: SFP+Typ / długość fali: 1310 nmZasięg: 10 kmRodzaj światłowodu: Single-modeMax.
Producent: UBIQUITI
Cena: 453,99 zł (netto: 369,10 zł)
szt
zobacz więcej
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium