Wysyłamy:

Opinie o nas:

Zobacz nasze opinie na:

Intellinet Moduł Mini GBIC SFP+10G Base-SR LC Wielomodowy 850nm
- Jeden port optyczny 10GBase-SR wielomodowy LC duplex- Pasuje do Gigabitowych przełączników Intellinet z portami SFP- Pasuje do urządzeń MSA lub Cisco ze slotami zgodnymi ze specyfikacją SFP- Przepustowość: 10 Gb/s- Maksymalna obsługiwana długość światłowodu: 300 m- Długość fali: 850 nm- Zgodny z SFP Multi-Source Agreement (MSA)- Kompatybilny z urządzeniami Cisco- Wykonany w standardzie SFP+- Obsługa Digital Diagnostics Monitoring (DDM)- Niewielkie zakłócenia elektromagnetyczne (EMI) dzięki całkowicie metalowej obudowie- Do 11,1 Gb/s dwukierunkowej komunikacji- Obsługa Hot-pluggingEAN: 0766623507462Gwarancja: gwarancja zewnętrzna 36 miesięcyKod dostawcy: 507462Standard: SFP+Typ / długość fali: 850 nmZasięg: 300 mRodzaj światłowodu: Single-modeMax. prędkość przesyłu: 11.
Intellinet Moduł Mini GBIC SFP+10G Base-SR LC Wielomodowy 850nm
Producent: Intellinet
Cena: 230,99 zł (netto: 187,80 zł )
szt
zobacz więcej
Intellinet Moduł MiniGB IC/SFP 1000Base-T RJ45 Gigabit
Zamień gniazdo modułu nadawczo-odbiorczego SFP w miedziany port Ethernet 10/100/1000 Mbps RJ45!EAN: 0766623523882Gwarancja: gwarancja zewnętrzna 36 miesięcyKod dostawcy: 523882Standard: SFPZasięg: 100 mRodzaj światłowodu: Single-modePozostałe parametry: Wymiary: 67 x 14 x 12 mm.
Intellinet Moduł MiniGB IC/SFP 1000Base-T RJ45 Gigabit
Producent: Intellinet
Cena: 178,99 zł (netto: 145,52 zł )
szt
zobacz więcej
Intellinet Moduł MiniGBIC/SFP 1000Base-LX (LC), jednomodowy 1310nm, 10km
Nowa linia Intellinet Network Solutions Transceivery Small Form Factor Pluggable (SFP) zapewniają klientom połączenie wydajności i przystępnej ceny. Moduły mini-GBIC (Gigabit Interface Converter) znajdują się w metalowej obudowie, która zmniejsza zakłócenia elektromagnetyczne i zwiększa ich trwałość.
Intellinet Moduł MiniGBIC/SFP 1000Base-LX (LC), jednomodowy 1310nm, 10km
Producent: Intellinet
Cena: 120,99 zł (netto: 98,37 zł )
szt
zobacz więcej
TP-LINK SM311LS modul 1GB SFP LC SM (10km)
Moduł światłowodowy TL-SM311 przeznaczony jest do zwiększania zasięgu transferu inteligentnych i zarządzalnych przełączników do kilku, a nawet kilkudziesięciu kilometrów, spełniając wymagania sieci LAN. W zależności od wymagań sieci i konieczności obniżenia kosztów można wybrać właściwe urządzenie sieciowe do którego podłączony jest moduł światłowodowy.
TP-LINK SM311LS modul 1GB SFP LC SM (10km)
Producent: TP-Link
Cena: 77,99 zł (netto: 63,41 zł )
szt
zobacz więcej
UBIQUITI Moduły SM 10G 2-pak UF-SM-10G
Moduł SFP+ UF-SM-10G - 2 szt.EAN: 0810354025938Gwarancja: 12 miesięcyKod dostawcy: UF-SM-10GStandard: SFP+Typ / długość fali: 1310 nmZasięg: 10 kmRodzaj światłowodu: Single-modeMax.
UBIQUITI Moduły SM 10G 2-pak UF-SM-10G
Producent: UBIQUITI
Cena: 420,99 zł (netto: 342,27 zł )
szt
zobacz więcej
Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
Waluty
Darmowa dostawa
Darmowa dostawa (Dostawa na terenie miasta Wrocław) już od 200,00 zł.
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium