suma: 0,00 zł do kasy
Hikvision Zestaw konwerterów DS-1H18 Hikvision Zestaw konwerterów DS-1H18
Wtyk BNC wyprowadzony na kabelku 10cm Zasięg transmisji do 200/250m dla HDTVI/TurboHD (1080p/720p) Skład zestawu: 2 x pasywny konwerter DS-1H18S/E 1 kanałowy zestaw transformatorów wideo DS-1H18S/E, przeznaczony do przesyłu sygnału wizyjnego wysokiej rozdzilczości HDTVI-TurboHD za pomocą skrętki komputerowej UTP. Preferowany typ kabla to skrętka komputerowa UTP kategorii 5e/6 nieekranowana.
Producent: Hikvision
Cena: 39,99 zł (netto: 32,51 zł)
szt
zobacz więcej
Intellinet Media Konwerter 10/100/ 1000BASE-TX-SLOT SFP GBIC Intellinet Media Konwerter 10/100/ 1000BASE-TX-SLOT SFP GBIC
Producent: Intellinet
Cena: 244,99 zł (netto: 199,18 zł)
szt
zobacz więcej
TP-LINK Konwerter mediów FC311B-20 1GE WDM TP-LINK Konwerter mediów FC311B-20 1GE WDM
Przetwornik 1GE WDM TP-Link FC311B-20 Zastosowanie produktuTL-FC311B-20 to gigabitowy media konwerter, który zapewnia dostęp do gigabitowego portu RJ-45 oraz gigabitowego portu światłowodowego ze złączem SC, przetwarzający sygnały elektryczne na sygnały optyczne i odwrotnie. Urządzenie może być zatem stosowane do użytku komercyjnego, np.
Producent: TP-Link
Cena: 75,99 zł (netto: 61,78 zł)
szt
zobacz więcej
TP-LINK MC111CS media konwerter 10/100 WDM TP-LINK MC111CS media konwerter 10/100 WDM
Producent: TP-Link
Cena: 132,99 zł (netto: 108,12 zł)
szt
zobacz więcej
TP-LINK MC112CS media konwerter 10/100 WDM TP-LINK MC112CS media konwerter 10/100 WDM
Producent: TP-Link
Cena: 132,99 zł (netto: 108,12 zł)
szt
zobacz więcej
TP-LINK MC210CS media konwerter 1GBE Single-mode TP-LINK MC210CS media konwerter 1GBE Single-mode
Producent: TP-Link
Cena: 156,99 zł (netto: 127,63 zł)
szt
zobacz więcej
TP-LINK MC220L media konwerter 1xSFP GB 1xRJ45 1000M TP-LINK MC220L media konwerter 1xSFP GB 1xRJ45 1000M
Producent: TP-Link
Cena: 89,99 zł (netto: 73,16 zł)
szt
zobacz więcej
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium