suma: 0,00 zł do kasy
ATEN Konwerter DisplayPort Console Converter ATEN Konwerter DisplayPort Console Converter
Konwerter DisplayPort Console CV190 to konwerter konsoli DisplayPort. W pełni obsługuje przełączniki ATEN KVM, które wykorzystują specjalnie zaprojektowane 15-stykowe złącza Special High Density (SPHD-15) do przesyłania danych KVM między przełącznikiem a komputerem.
Producent: ATEN
Cena: 223,99 zł (netto: 182,11 zł)
szt
zobacz więcej
  • nowość
Intellinet Konwerter 10/100Base-TX RJ45/1000Base-FX (MM ST) 2km 1310nm Intellinet Konwerter 10/100Base-TX RJ45/1000Base-FX (MM ST) 2km 1310nm
Rozwiązania sieciowe Intellinet Fast Ethernet Media Converter został specjalnie zaprojektowany, aby zaoferować projektantowi sieci urządzenie do migracji z sieci Ethernet opartej na miedzi na Ethernet światłowodowy. Teraz migrację lub rozbudowę istniejących sieci można osiągnąć przy minimalnych kosztach i złożoności.
Producent: Intellinet
Cena: 219,99 zł (netto: 178,85 zł)
szt
zobacz więcej
Intellinet Media Konwerter 10/100/ 1000BASE-TX-SLOT SFP GBIC Intellinet Media Konwerter 10/100/ 1000BASE-TX-SLOT SFP GBIC
EAN: 0766623510493Gwarancja: gwarancja zewnętrzna 36 miesięcyKod dostawcy: 510493Zastosowanie: Sieciowy (LAN)Porty wejścia: 1 x EthernetPorty wyjścia: 1 x SFP (LC)Akcesoria w zestawie: - Instrukcja- ZasilaczKolor: CzarnyWymiary: 96 (L) x 70 (W) x 26 (H) mmWaga: 170 gPozostałe parametry: Standardy:IEEE 802.3 (Twisted Pair Ethernet)IEEE 802.
Producent: Intellinet
Cena: 250,99 zł (netto: 204,06 zł)
szt
zobacz więcej
Techly Konwerter cyfrowy Toslink SPDIF, coaxial audio na analog stereo RCA L/R Techly Konwerter cyfrowy Toslink SPDIF, coaxial audio na analog stereo RCA L/R
Konwerter cyfrowy Toslink SPDIF, coaxial audio na analog stereo RCA L/R - Konwersja cyfrowego audio z koncentrycznego Coaxial RCA lub optycznego Toslink (S/PDIF) na analogowy sygnał audio RCA L/R- Obsługa częstotliwości próbkowania 32, 44.1, 48 oraz 96 KHz- 24-bitowy strumień wejściowy S/PDIF w kanale prawym oraz lewym- Zapewnia transmisję sygnału bez zakłóceń elektromagnetycznych- Prosty w instalacji oraz w obsłudze- Idealny zarówno do zastosowań domowych jak i w profesjonalnych instalacjach audioEAN: 8057685301139Gwarancja: gwarancja zewnętrzna 36 miesięcyKod dostawcy: 301139Zastosowanie: AudioPorty wejścia: 1 x TOSLINK S/PDIFPorty wyjścia: 2 x RCAAkcesoria w zestawie: - Konwerter audio cyfrowe na analogowe- Zasilacza 5V DC, 1A- Instrukcja użytkownikaKolor: CzarnyWymiary: 51 x 41 x 26 mmWaga: 78 gPozostałe parametry: - Sygnał wejściowy audio: LPCM- Sygnał wyjściowy audio: Stereo L/R- Częstotliwość próbkowania: 32, 44.
Producent: Techly
Cena: 89,99 zł (netto: 73,16 zł)
szt
zobacz więcej
TP-LINK MC111CS media konwerter 10/100 WDM TP-LINK MC111CS media konwerter 10/100 WDM
Media konwerter MMC111CS umożliwia zamianę sygnału optycznego 100BASE-FX na sygnał 100Base-TX przewodzony kablem miedzianym i w odwrotnym kierunku. Dzięki wykorzystaniu technologii WDM urządzenie zarówno wysyła jak i odbiera dane na jednym włóknie światłowodowym.
Producent: TP-Link
Cena: 132,99 zł (netto: 108,12 zł)
szt
zobacz więcej
TP-LINK MC112CS media konwerter 10/100 WDM TP-LINK MC112CS media konwerter 10/100 WDM
Media konwerter MC112CS umożliwia zamianę sygnału optycznego 100BASE-FX na sygnał 100Base-TX przewodzony kablem miedzianym i w odwrotnym kierunku. Dzięki wykorzystaniu technologii WDM urządzenie zarówno wysyła jak i odbiera dane na jednym włóknie światłowodowym.
Producent: TP-Link
Cena: 132,99 zł (netto: 108,12 zł)
szt
zobacz więcej
TP-LINK MC210CS media konwerter 1GBE Single-mode TP-LINK MC210CS media konwerter 1GBE Single-mode
Media konwerter MC210CS umożliwia zamianę sygnału optycznego 1000BASE-LX/LH na sygnał przewodzony kablem miedzianym 1000Base-T i w odwrotnym kierunku. Pracując zgodnie ze standardami IEEE802.
Producent: TP-Link
Cena: 156,99 zł (netto: 127,63 zł)
szt
zobacz więcej
TP-LINK MC220L media konwerter 1xSFP GB 1xRJ45 1000M TP-LINK MC220L media konwerter 1xSFP GB 1xRJ45 1000M
Media konwerter MC220L umożliwia zamianę sygnału optycznego 1000BASE-SX/LX na sygnał przewodzony kablem miedzianym 10/100/1000Base-T i w odwrotnym kierunku. Pracując zgodnie ze standardami IEEE802.
Producent: TP-Link
Cena: 89,99 zł (netto: 73,16 zł)
szt
zobacz więcej
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium